Opinie naszych klientów

serdecznie polecam!super nowoczesny sprzęt, profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera do ćwiczeń, masażu i relaksu. Kasia:)

Pani Katarzyno dziękujemy za komentarz, kompletny sprzęt Vacu Activ stosowany przez profesionalistów w końcu dostępny w Łukowie. Zapraszamy ponownie !

Byłam, zobaczyłam, super się bawiłam.

Zapraszamy ponownie.

Pełen relaks, jacuzzi i sauny bomba
Arek

Panie Arku dziękujemy serdecznie za komentarz, nowoczesne sauny jedyne w swoim rodzaju, a najlepsze, iż w konkurencyjnych cenach ! Jedyne takie sauny w Łukowie, polecam zapoznanie się z ich opisem znajdującym się na stronie. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Strefa relaksu spełniła wszystkie moje oczekiwania, szczególnie polecam saunę na podczerwień bóle mięśniowe z którymi się borykałem ustały.
Maciek

Panie Maćku, cieszymy się, iż sauna pomogła ! Wskazane są regularne wizyty w związku z czym zapraszamy ponownie !

Spa Eden POLECAM,
zgubiłam w ciągu 2,5 tygodnia 4kg, dodatkowo zrelaksowałam się i wypoczęłam a to wszystko w jednym miejscu. Zamień siłownie na pobyt w Edenie na prawdę warto!!!

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszy nas to, iż nasze usługi pomogły Pani w otrzymaniu zadowalających efektów, które przy zwykłym ćwiczeniu można osiągnąć dopiero po 2 - 3 miesiącach. Zaleca się profilaktyczne wizyty w celu utrzymania sylwetki, w związku z czym zapraszamy ponownie !

Byłam w tygodniu na próbę, jestem MEGA zadowolona i z całą pewnością będę częstym gościem :) i to tak blisko

Cieszy nas fakt, iż sprostaliśmy wymaganiom kolejnej klientki! Zapraszamy ponownie, a także proponujemy polubienia strony naszego profilu na portalu społecznościowym facebook, aby była Pani na bierząco ze wszystkimi promocjami / akcjami, które organizujemy. 

Bardzo mile spędzony czas, fajna atmosfera, duży wybór sprzętu i ćwiczeń. Na pewno tu wrócę, pozdrawiam:)

Dodaj komentarz