Vacu Activ || Infra Shape

 
 
VACU ACTIV INFRASHAPE
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA
Urządzenie InfraShape jest wynikiem wieloletnich badań mających na celu poszerzenie wiedzy o procesach przemiany materii i odkładania tłuszczu w organizmie. Wnioski wyciągnięte z badań pozwoliły stwierdzić, że tłuszcz najczęściej odkłada się tylko w niektórych partiach ciała.

Następnie osoby biorące udział w testach poddano ćwiczeniom mającym na celu spalenie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo część osób ćwiczyła z wykorzystaniem ukierunkowanych bodźców zewnętrznych.

Obserwacje pozwoliły dojść do wniosków, że stosowanie promieni podczerwonych na miejsca gdzie najczęściej odkłada się tłuszcz, pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów i szybciej cieszyć się z upragnionej sylwetki.
 
FUNKCJONALNOŚĆ
InfraShape to rewolucyjne połączenie ćwiczeń na rowerku leżącym z ukierunkowanymi promieniami podczerwonymi i kollagenem. Zabieg odbywa się na specjalnie wyprofilowanym krześle pozwalającym zachować optymalną postawę i zaangażować odpowiednie partie mięśni.
 
REZULTATY
Urządzenie InfraShape oferuje długoterminowe rozwiązanie problemu nadwagi zamiast oferować tymczasowe metody.
Połączenie optymalnych ćwiczeń fizycznych z wnikającym głęboko promieniowaniem podczerwonym rozbija tkankę tłuszczową (produkując z niej energię potrzebną do odżywienia organizmu), wspomaga znacząco procesy oczyszczenia organizmu oraz wspomaga zdrowy tryb życia.

W dzisiejszym świecie ciało stale narażone jest na toksyny znajdujące się w powietrzu, wodzie czy nawet jedzeniu. Infra Shape wspomaga organizm w ich neutralizacji dzięki czemu pozwala cieszyć się zdrowiem nawet w okresach częstszych zachorowań.
 
ZALETY
Zmienia kształt i ogólny wygląd Twojego ciała. Zmniejsza tkankę tłuszczową i pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów nawet bez stosowania specjalnych diet.
Wzmacnia mięśnie. Poprawia ogólny wygląd i zwiększa objętość mięśni.
Poprawia i przyspiesza metabolizm. Dzięki temu staje się on skuteczną bronią w walce z tłuszczem.
Oczyszcza organizm dzięki czemu zmniejsza ryzyko chorób serca.
Obniża poziom stresu i niepokoju. Wspomaga produkcję endorfin co pozwala na poprawę stanu psychicznego.
Regularne ćwiczenia pozwalają wykorzystywać tłuszcz jako energię dla organizmu zamiast glukozy. Dzięki temu zmniejsza produkcję kwasu mlekowego, który powoduje odczucie zmęczenia.
Rezultaty są długoterminowe. Nawet po zakończeniu ćwiczeń na Infra Shape twoje ciało będzie funkcjonowało efektywniej a mięsnie dalej będą spalać tkankę tłuszczową.