Vacu Activ || RollShape

 
 
VACU ACTIV ROLLSHAPE
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA
Rollmasaż RollShape by vacu activ został zaprojektowany by sprostać wzrastającym wymaganiom użytkowników.
JAKOŚĆ
Urządzenie stworzono by wytrzymywało bardzo długi czas eksploatacji.

Dodatkowe elementy umieszczone na podstawie, zapewniają idealną stabilność urządzenia.
 
DESIGN
Nad designem urządzenia pracowali najlepsi specjaliści z branży projektów przestrzennych.

Zaokrąglone elementy w połączeniu z ruchomymi ściankami urządzenia wyglądają znakomicie.

Materiał, z którego wykonano RollShape, tak jak i pozostałe jego elementy, idealnie wpasowuje się w jego całościowy design.
 
Rollmasaż RollShape Exclusive Touch
Najbardziej zaawansowana wersja urządzenia. Wyposażona w Podczerwień, Chromoterapię, Kolagen oraz Jonizację powietrza. Jedyne urządzenie na rynku służące do rollmasażu posiadające taki zakres funkcji.
Dzięki stosowaniu podczerwieni,
rozszerzającej naczynia krwionośne, pozbywamy się z organizmu dużych ilości nagromadzonych toksyn zalegających w głębszych warstwach skóry. Nagrzewanie ciała dodatkowo wpływa na rozluźnienie mięśni dzięki czemu zabieg jest bardziej skuteczny. Podczerwień dzięki swoim właściwościom jest jedną z najpopularniejszych obecnie terapii.
Chromoterapia,
to oddziaływanie odpowiednio dobranymi kolorami na organizm. Zmienne barwy światła mają znaczący wpływ na wywoływanie reakcji hormonalnych w ciele. Dzięki tej terapii możemy zwiększyć odporność oraz przywrócić równowagę organizmu.
Kollagen,
Starzejąca się skóra jest zwiotczała, przesuszona i pojawiają się na niej zmarszczki. Wynika to ze zmian zachodzących w podstawowym budulcu skóry: kolagenu. Z wiekiem ilość kolagenu maleje a włókna kolagenowe ulegają zgrubieniu. Aby temu zapobiec w naszym urządzeniu zastosowaliśmy promieniowanie o odpowiednio dobranej długości fali. Synergiczne działanie promieniowania w widoczny sposób wpływa na procesy naprawcze skóry, dodatkowo wspierane przez działanie masażu.
Jonizacja Powietrza,
Współczesne środowisko pełne jest jonów dodatnich, wytwarzanych przez sprzęt elektroniczny. Przebywanie w takim otoczeniu wpływa na uczucie senności, złe samopoczucie oraz odczucie zmęczenia. Jonizacja uzupełnia powietrze w zdrowotne jony, dzięki czemu czujemy się lepiej, a nasz organizm dostaje porcję potrzebnej mu energii.