Wanna SPA

 
Hydromasaż w wannie SPA porównywany jest do dotyku rąk specjalisty podczas masażu kręgosłupa. Ma on jednak większą siłę oddziaływania, bo czynnikiem wzmacniającym jest termiczne i hydrostatyczne działanie kąpieli.
 
Wanna SPA ma tak usytuowane dysze, aby wypływające z nich strumienie wody padały dokładnie tam, gdzie pożądany jest maksymalny relaks: kręgosłup, plecy, nogi. Do płynnego operowania służy system kontroli wanny zmieniający siłę masażu za dotknięciem palca.
Jacuzzi to doskonałe antidotum na stres, neutralizujące napięcie oraz jego efekty (kołatanie serca, płytki i przyspieszony oddech, zwolnione trawienie). Ciepła woda i relaksujący hydromasaż w wannie SPA uwalnia od niepokoju i rozluźnia mięśnie. Pomaga obniżyć ciśnienie krwi, likwiduje bóle głowy i chroniczne bóle spowodowane stresem. Śpij, pracuj, odpoczywaj i baw się jeszcze lepiej!
 
Jacuzzi to doskonałe antidotum na stres:
Neutralizuje stres i jego efekty (kołatanie serca, płytki i przyspieszony oddech, drgania kończyn, zwolnione trawienie).
Ciepła woda i relaksujący masaż uwalnia od niepokoju i rozluźnia mięśnie.
Pomaga obniżyć ciśnienie krwi, likwiduje bóle głowy i chroniczne bóle spowodowane stresem.
Odprężenie i relaks
Działa na nasz umysł
Ma zbawienny wpływ na nasz umysł i likwidację uczucia napięcia, niepokoju czy depresji
Podczas relaksu w Wannie SPA wytwarzane endorfiny zmniejszają uczucie bólu i pozwalają na uzyskanie efektu całkowitego odprężenia i uczucia dobrego nastroju
 
Artretyzm
Stwardniałe mięśnie, ograniczone ruchy stawów, bóle, to niektóre oznaki artretyzmu. Kombinacja hydro- i powietrznego masażu łagodzi ból. Najważniejszymi jednak czynnikami są prężność i temperatura wody. Ćwicząc bolące stawy w gorącej wodzie, mięśnie stają się bardziej rozciągliwe, a ból się zmniejsza.
Bezsenność
Wiele ludzi cierpi nieraz z powodu bezsenności wywołanej najczęściej stresem czy niepokojem. Ciepło, kojąca woda i silny masaż pozwala organizmowi uspokoić się i "wyciszyć", co jest podstawowym warunkiem dobrego snu.
Leczenie
- przyśpiesza naturalne procesy lecznicze organizmu:
Łagodzi ból, zmęczenie i wyczerpanie treningami.
Obniża ciśnienie krwi.
Relaksuje mięśnie i stymuluje wydzielanie endorfin - naturalnych środków przeciwbólowych organizmu.
Zwiększa przepływ krwi.
Przyspiesza proces usuwania toksyn, zastępowanych przez tlen i substancje odżywcze.
Cukrzyca
- zwiększa szanse wyleczenia osób cierpiących na cukrzycę typu drugiego:
Zmniejsza poziom cukru.
Zapewnia lepszy sen.
Polepsza samopoczucie.
Wyjątkowo pomocne dla pacjentów, którzy nie mogą ćwiczyć w normalnych warunkach.
Niewątpliwą zaletą masażu wodnego jest zmniejszenie zastoju krwi w żyłach oraz poprawienie krążenia obwodowego co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia obrzęków. Ponadto hydroterapia zmniejsza napięcie mięsni oraz usprawnia kondycję mięśni i nerwów.